previous arrow
next arrow
Slider

Noris

Firma NORIS działa na rynku przetwórstwa owoców runa leśnego od 1992 roku. Zajmujemy się również mrożeniem owoców i warzyw. Nasz zakład w Jastrowiu dysponuje dwoma tunelami IQF o wydajności 4000 kg/h i pięcioma tunelami statycznymi. Towar przechowywany jest w 4 komorach chłodniczych o łącznej pojemności 5000 miejsc paletowych.

Od kwietnia 2003 roku do dyspozycji oddaliśmy kolejny zakład, znajdujący się w Rogoźnie, który dysponuje dwoma tunelami IQF o wydajności 7000 kg/h. Cztery komory chłodnicze są przystosowane do przechowania towaru o łącznej pojemności 5000 miejsc paletowych. Do eksploatacji zostały oddane 3 stanowiska załadunkowe.

Dzięki zebranym doświadczeniom udoskonaliliśmy proces pozyskiwania, transportu i magazynowania surowców. Opracowaliśmy technologie przetwórstwa, które gwarantują naszym wyrobom wysoką jakość jak i niepowtarzalne walory smakowe i odżywcze. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w stale rosnącym zainteresowaniu naszymi produktami tak w kraju jak i poza jego granicami.

Nasze wyroby eksportujemy dziś prawie do wszystkich kontynentów. Sukces zawdzięczamy przede wszystkim wysoko wykwalifikowanemu personelowi jak i wypróbowanym kooperantom. Jesteśmy samowystarczalni surowcowo dzięki dobrze rozwiniętej sieci punktów skupu runa leśnego i owoców na terenie całego kraju. Posiadamy również 240 hektarów własnych upraw owoców i warzyw.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i zawsze wychodzimy naprzeciw konkretnemu zapotrzebowaniu naszych klientów. Jesteśmy otwarci również na nowe pomysły, jeśli nie stoją one w sprzeczności z naszym doświadczeniem.

Projekt i wykonanie: Home2.pl