frutti di bosco,still life
vegetables
fruits
mushrooms
ziolaslide
norisslide
Flat lay of fresh fruits and vegetables for background, Differe
fruits
previous arrow
next arrow

Noris

Firma NORIS działa na rynku przetwórstwa owoców runa leśnego od 1992 roku. Zajmujemy się również mrożeniem owoców i warzyw. Nasz zakład w Jastrowiu dysponuje dwoma tunelami IQF o wydajności 4000 kg/h i pięcioma tunelami statycznymi. Towar przechowywany jest w 4 komorach chłodniczych o łącznej pojemności 5000 miejsc paletowych.

Od kwietnia 2003 roku do dyspozycji oddaliśmy kolejny zakład, znajdujący się w Rogoźnie, który dysponuje dwoma tunelami IQF o wydajności 7000 kg/h. Cztery komory chłodnicze są przystosowane do przechowania towaru o łącznej pojemności 5000 miejsc paletowych. Do eksploatacji zostały oddane 3 stanowiska załadunkowe.

Dzięki zebranym doświadczeniom udoskonaliliśmy proces pozyskiwania, transportu i magazynowania surowców. Opracowaliśmy technologie przetwórstwa, które gwarantują naszym wyrobom wysoką jakość jak i niepowtarzalne walory smakowe i odżywcze. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w stale rosnącym zainteresowaniu naszymi produktami tak w kraju jak i poza jego granicami.

Nasze wyroby eksportujemy dziś prawie do wszystkich kontynentów. Sukces zawdzięczamy przede wszystkim wysoko wykwalifikowanemu personelowi jak i wypróbowanym kooperantom. Jesteśmy samowystarczalni surowcowo dzięki dobrze rozwiniętej sieci punktów skupu runa leśnego i owoców na terenie całego kraju. Posiadamy również 240 hektarów własnych upraw owoców i warzyw.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i zawsze wychodzimy naprzeciw konkretnemu zapotrzebowaniu naszych klientów. Jesteśmy otwarci również na nowe pomysły, jeśli nie stoją one w sprzeczności z naszym doświadczeniem.

Projekt i wykonanie: Home2.pl